LUDZIE PÓŁKOLONII

Szymon Turczyński

Koordynator Półkolonii

Główny koordynator Kindernaliów – to właśnie Szymon sprawuje pieczę nad całokształtem wydarzenia i robi wszystko, by zapewnić wspaniałą zabawę naszym najmłodszym przyjaciołom! Jest prawdziwym fanem sportu i znakomitym siatkarzem: swoją przygodę z siatkówką rozpoczął w wieku 10 lat. Obecnie studiuje Piłkę Siatkową i jest zawodowym trenerem dziewcząt. Oprócz pasji do sportu jest zakochany w literaturze – niczym rasowy mól książkowy pochłania biografie, co więcej równie wielką miłością pała do filmów dokumentalnych! 

Kristina Semendiak

Odpowiedzialna za pióro i flamaster, czyli wszystkie Kindernaliowe teksty promocyjne!  Treści, które widzicie na naszych social media napisane są jej lekką ręką. To właśnie Kristina nawiązuje kontakt z naszymi obserwatorami przez swoje ciepłe słowa zawarte w każdym z postów. Zdolności komunikowania społecznego nabyła w trakcie studiowania na kierunku Reklama i Promocji. Spacery z muzyką w słuchawkach w ciepłe wieczory, inspirujące podróże i mili ludzie wokół dodają Kristinie skrzydeł i sprawiają, że z wielką przyjemnością podejmuje się kolejnych wyzwań.

Daria Mikołajewicz

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Daria pokochała pracę z dziećmi jeszcze w czasach liceum. Z Kindernaliami związana jest już od zeszłego roku: była wychowawczynią podczas letnich Półkolonii 2022 oraz podczas zimowych Półkolonii 2023. Bardzo towarzyska i wesoła dziewczyna, której szczery uśmiech nie pozostawi nikogo obojętnym. Jej głowa jest pełna nowych pomysłów, zwłaszcza tych związanych z animowaniem czasu wolnego najmłodszych. W czasie wolnym uwielbia prowadzić zabawy taneczne i plastyczne.

Patrycja Nadłonek

Studentka Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Nie lubi siedzieć na miejscu – zamiast tego preferuje zabawy ruchowe. Uczy się gry na różnych instrumentach, ponieważ nie wyobraża sobie życia bez muzyki. Największą pasją Patrycji jest zanurzenie się w świat literatury. 

Aleksandra Tomiak

Kreatywna, otwarta, uśmiechnięta i odpowiedzialna studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, która łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi i z zaangażowaniem wypełnia powierzone jej obowiązki. Swoje pierwsze doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyła podczas praktyk oraz wolontariatu w szkole i przedszkolu. Aleksandra miała przyjemność być również animatorką zabaw integracyjnych. Każda praca z dziećmi przynosi jej radość i wzbogaca o nową wiedzę. Uwielbia spacerować, jeździć na rolkach i rowerze, a także oglądać seriale.

Aleksandra Król

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Uwielbia podróże – te małe i te duże. Jedną z największych pasji Aleksandry jest gotowanie, a szczególnie pieczenie słodkich wypieków. Z nią nikt nigdy nie jest głodny. Dla Aleksandry najlepszym sposobem na spędzenie wolnego czasu jest czytanie książek i jazda na rolkach.

Katarzyna Wilkońska

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Jej miłość do zwierząt jest nieskończona: w domu ma 2 psy, królika, papugę, a bez wizyty w zoo przynajmniej raz w tygodniu nie wyobraża sobie swojego życia. Jest największą fanką Stitcha oraz słodyczy cynamonowych.  Jeżeli idziesz z Kasią do kina, przygotuj dużo chusteczek, bo najprawdopodobniej oglądanie filmu skończy się płaczem – jest mega wrażliwą osobą.

Margarita Ryzhkova

Współorganizatorka Kindernaliów odpowiedzialna za promocję i kontakt z zespołem. Jest zastępcą koordynatora, czyli prawą ręką Szymona! Bez niej tak doskonała organizacja naszych Kinderkowych imprez byłaby niemożliwa. Margarita wszystkie swoje projekty zawsze dopina do końca, a mnogość obowiązków nigdy jej nie przytłacza, tylko pcha do przodu. Nauczyła się doskonale zarządzać swoim czasem studiując jednocześnie dwa kierunki: Zarządzanie i Prawo w Biznesie oraz Politologię. Miłością jej życia są literatura obyczajowe, salsa kubańska oraz niezapomniane podróże. 

Klaudia Graczyk

Graficzka Kindernaliów oraz studentka Promocji i Obsługi Eventów. To właśnie Klaudia tworzy idealne obrazy do naszych postów w mediach społecznościowych. Grafika to jej wielka pasja: zawsze z ołówkiem bądź tabletem graficznym w ręku. Rysuje ludzi, zwierzęta i krajobrazy, a inspiracje do tworzenia swoich arcydzieł czerpie z obejrzanych filmów. Kocha czytać, uwielbia zanurzać się w klasykach literatury i przenosić w czasie. Klaudia jest nie tylko bardzo utalentowaną, ale i bardzo aktywną dziewczyną: wolny czas lubi spędzać na rolkach, rowerze czy na siłowni.

Dominika Antonowicz

Od dziecka lubi poznawać nowe miejsca i fascynujących ludzi, od których można się czegoś nauczyć. Z tego powodu przeprowadziła się na studia do Poznania i teraz jest wspaniałą studentką Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Jest osobą, która zawsze jest w ruchu: bardzo lubi jeździć na rolkach, snowboardzie, kiedyś trenowała koszykówkę. Uważa koty za najpiękniejsze zwierzęta.

Maria Jarmużek

Studentka Logopedii. Jej największą pasję jest język migowy. Maria uwielbia dzieci, właśnie dlatego swoją ścieżkę zawodową związała z pracą z nimi w Treningach Umiejętności Społecznych i Treningach Regulacji Emocji. Jest gotowa do codziennego odkrywania nowych  umiejętności razem z wami i uczenia się od siebie nawzajem!

Patrycja Wolnik

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej, która zawsze jest otwarta na nowe doświadczenia i przygody. W ubiegłym roku miała przyjemność pracować z dziećmi na Półkoloniach. Patrycja ma bogate doświadczenie jako animatorka rozmaitych wydarzeń dla dzieci. Uwielbia wykonywać zadania plastyczne i manualne.

Natalia Kita

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Wybór kierunku oraz stanowiska był podejmowany w związku z dużym zainteresowaniem psychologią dziecięcą. Taniec oraz podróże po górach są jej źródłem energii.  Natalia relaksuje się podczas gotowania różnych pysznych ciast i czytania fikcji.

Karolina Żyszkowska

Studentka Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej. Bardzo aktywna dziewczyna, która w wolnym czasie nie przegapi okazji do gry w siatkówkę czy wieczornej przejażdżki rowerem po mieście. Karolina kocha jeść pyszne rzeczy, poszczycić się również może wielkim talentem kulinarnym – jej wypieki oczarują każdego. Chętnie pomaga innym i uwielbia poznawać nowe osoby!